Tools
Register Login

You are here: Główna
czwartek, 24 Sie 2017

Ozdoby do ogrodu

Email Drukuj PDF
Pracownia projektowa GARDENERA to zespół młodych, ambitnych ludzi podchodzących do swojej pracy z pasja i pełnym zaangażowaniem, stale współpracujących z doświadczonymi specjalistami z branży ogrodniczej i budowlanej. 

Z naszej pracowni wyszło wiele projektów ogrodów przydomowych i publicznych terenów zieleni, które dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do klienta przyniosły wiele satysfakcji użytkownikom. 

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem, realizacją oraz pielęgnacją ogrodów przydomowych oraz zieleni publicznej. Wiemy, że oprócz niezwykle ważnych walorów estetycznych, duże znaczenie mają aspekty funkcjonalne ogrodu. Na rynku nieustannie pojawiają się nowe produkty znajdujące zastosowanie w sztuce ogrodowej. Dlatego też wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe a znajdowanie nowych, dobrych rozwiązań przynosi nam wiele satysfakcji. Celem naszej firmy jest tworzenie przestrzeni, w której ludzie chcą odpoczywać, przebywać z przyjaciółmi, rodziną, nabierać energii do dalszego działania.