Tools
Register Login

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:93. Error 9: Invalid character
You are here: Główna
sobota, 24 Lut 2018

Email Drukuj PDF
Pracownia projektowa GARDENERA to zespół młodych, ambitnych ludzi podchodz±cych do swojej pracy z pasja i pełnym zaangażowaniem, stale współpracuj±cych z do¶wiadczonymi specjalistami z branży ogrodniczej i budowlanej. 
Z naszej pracowni wyszło wiele projektów ogrodów przydomowych i publicznych terenów zieleni, które dzięki naszemu indywidualnemu podej¶ciu do klienta przyniosły wiele satysfakcji użytkownikom. 
Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem, realizacj± oraz pielęgnacj± ogrodów przydomowych oraz zieleni publicznej. Wiemy, że oprócz niezwykle ważnych walorów estetycznych, duże znaczenie maj± aspekty funkcjonalne ogrodu. Na rynku nieustannie pojawiaj± się nowe produkty znajduj±ce zastosowanie w sztuce ogrodowej. Dlatego też wci±ż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe a znajdowanie nowych, dobrych rozwi±zań przynosi nam wiele satysfakcji. Celem naszej firmy jest tworzenie przestrzeni, w której ludzie chc± odpoczywać, przebywać z przyjaciółmi, rodzin±, nabierać energii do dalszego działania.